KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12043221
nr 1204 3221
Aro Eriksson, Tall med stadsutsikt. Signerad, daterad 1920. Olja på pannå, 38x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 september 2018
kl 20:01:26
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr